20469.
460. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
Fekete István: Tüskevár. Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1957, Móra. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kopott, kissé foltos borítóval.