20522. 460. Gelaufene Fernauktion Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
0 HUF
Gárdonyi Géza: Magyarul így! Bp., 1938, Dante, 364+(4) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert