20587.
460. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
Jósika Miklós: Szív rejtelmei. Kisebb regények. I-II. rész. [Egy kötetben]. Pest, é.n. (cca 1860-1870), Heckenast Gusztáv, 219+(3) p., 178 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.