20599.
460. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Komáromi János: Régi ház az országútnál. A szerző által ALÁÍRT példány! Komáromi János munkái gyűjteményes kiadás I. köt. Bp., én., Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró címlappal.