20761.
460. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály rajzaival. Bp., 1960, Magyar Helikon. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott védőborítóval.