20696.
460. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Ráskai Ferenc: Egy Kossuth-kép regénye. Bp., é.n., Légrády Testvérek. Kiadói félvászon kötés. Foltos, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal. Tulajdonosi bejegyzéssel.