20541.
460. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Temesvári Pelbárt műveiből. Magyar Irodalmi Ritkaságok. VI. sz. Szerk.: Vajthó László. Bp.,[1931], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 163+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült, hiányos gerinccel.