20746.
460. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Universum. Évkönyv a család és ifjuság számára IV. kötet. Vadász és útleírásokkal. Számos fotóval és ábrával illusztrálva. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp.,1909, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai Rt.), IV+384 p. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötésben, kopottas borítóval.