20505.
460. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
Vaday József: Tanulók vezérkönyve az erkölcs, jellem és hazafiságban. Nagyvárad, 1899. Szerzői. Kiadói, aranyozott vászonkötésben, kopásokkal, 178p. Meixner Emil (1892-1976) földbirtokos, gazdálkodó, országgyűlési képviselő, jogásznak címzett ajándékozási sorokkal, hozzá későbbi országgyűlési felszólalásának nyomtatott változata 2 p.