20589. 460. Gelaufene Fernauktion Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
0 HUF
Walter Pater: Görög tanulmányok. Bp., 1914, MTA. Kiadói egészvászon kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, kissé kopottas állapotban.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert