20597. 460. Gelaufene Fernauktion Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
0 HUF
Zrínyi Miklós: Szigeti veszedelem. Bp., 1905, Franklin, 302 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras