Cyril Bracegirdle: Collecting Railway Antiques (Antik vasúttal kapcsolatos tárgyak gyűjtése). Northamptonshire, 1988, Patrick Stevens, kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, angol nyelven. Speciális kiadvány, mely eligazít a vasúttal kapcsolatos régiségek gyűjtésében. Gazdagon illusztrált kiadvány.
Magyar Vasutasok Albuma. 1927. Szerk.: Vass István. Bp.,1927, Magyar Vasutasok Albuma,(Apostol-ny.) Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói dúsan aranyozott félvászon-kötésben, Piszkos borítóval, sérült fűzéssel.. Benne Rákosi Jenő, Tormay Cecile, Szederkényi Anna, Györkössy Endre és mások írásaival.
Horváth Viktor-Ocsovai István: A V. 43. sorozatú szilíciumegyenirányítós villamosmozdony műszaki leírása és kezelési utasítás. I. köt. Mozdonyvezetők részére. MÁV Tisztképző Intézet. Bp., 1971, KÖZDOK. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 1630 példányban.