Sofia Souli: Greek Mythology. The Creation of the Gods - The Gods - The Heroes - The Trojan War - The Odyssey. Athens, 1995, Editions Michalis Toubis S.A. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Pór Antal: Hellas földirata és hellen államrégiségek. Tudományok Csarnoka VI. köt. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv. Ballagi Mór (1812-1891) teológus, nyelvész, névbélyegzőjével. Papírkötés, hiányos borítóval, széteső állapotban, de maga a könyv hiánytalan, és a lapok jó állapotban, valamint felvágatlan lapokkal.
Knauz Nándor: Az Országos Tanács és országgyűlések története 1445-1452. Pest, 1859, Emich Gusztáv, 175 p. Kiadói papírkötés, régi volt könyvtári példány, szakadt borítóval, foltos lapokkal, nagyrészt felvágatlan lapokkal (34-161. oldalak között)
Lengyel forradalom 1980. Események és történelmi előzmények 1939-1985. Kronológia 1. Bp., 1986, Áramlat Független Kiadó,49+1 p. Szamizdat. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Glatz Ferenc (szerk.): A magyarok krónikája (díszkiadás). Bp., 2000 .Magyar Könyvklub-Officina Nova, Aranyozott egészműbőr kötésben, bordázott gerinccel, aranyozott tékával, szép állapotban
Régészeti kutatások Magyarországon 2003. Szerk.: Kisfaludi Júlia. Archaeological Investigations in Hungary 2003. Bp., 2004., Kulturális Örökségvédelmi Hivatal - Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
Sebestyén Endre: Kossuth. A Magyar apostle of world democracy.
Pittsburgh, 1950. Expert Printing Comp. 218+(1)p. Szövegközti képekkel. Kiadói vászonkötésben, kissé szakadt rajzos, kiadói papírborítóban. DEDIKÁLT!