Aly, Götz, Pross, Christian, Chroust, Peter:
Cleansing the Fatherland : Nazi Medicine and Racial Hygiene
Johns Hopkins University Press, 1994 . Kiadói papírkötésben
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból. II. köt.: A villafrancai béke után. Bp., 1881, Athenaeum, 2 sztl. lev.+ 578+(2) p. Aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, egy-két lap kissé sérült, a címlapon kisebb kivágásból eredő hiánnyal, korabeli tulajdonosi névbejegyzéssel (Szlávi Lajos 1882).
Szilágyi Sándor: Erdélyország története tekintettel mivelődésére. I. köt. Pest, 1866, Heckenast Gusztáv kiadása és nyomása, 1 (hártyapapírral védett díszcímlap, Báthori István, kőnyomat) t.+XV+462+4 p.; Első kiadás. Korabeli enyhén kopott félvászon-kötés, márványozott lapszélekkel
Felsőoktatási intézményeink kapcsolatai a 20. században. A 2020. november 12-én tartott konferencia előadásai. Szerk.: Lengvári István. Egyetem és társadalom 3. Pécs, 2021, PTE Egyetemi Levéltár. Kiadói papírkötés.
Sárkány József: Gróf Széchenyi István élete és eszméi. Gróf Széchenyi István születésének 150-ik évfordulójára. (A Széchenyi Munkaközösség kiadása 3. szám). Cegléd, 1941, Garab József-ny., 79+(1) p. + 6 t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Széchenyi pesti tervei.Magyar Levelestár. Válogatta a szöveget gondozta, az utószót és a jegyzeteket írta: Bácskai Vera, Nagy Lajos. Fordította: Bába Iván, Vásárhelyi Judit, Ziegler Géza. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval, rajta kis szakadás