7 000 HUF
18,57 EUR, 20,00 USD
Molnár Aladár: A közoktatás története Magyarországon a XVIII. században. Kiadja a m. tud. akad. történeti bizottsága. I. kötet. (Unicus!) Bp., 1881. M.T.A. Athenaeum. VIII + 612 p. javított, kissé sérült kiadói papírborítóval. Ritka.