Bücher: Jagd Zahl der Lose: 13
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3087103
19973
460
Books: Hunting
Kristó László: A vadászpuskaműves mester könyve. Mestergazda könyvek. Bp., 2006, Szaktudás Kiadó Ház. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban. 3078774
19974
460
Books: Hunting
Tolnai Kálmán: Vadászok szakácskönyve + Horgászok szakácskönyve. H.n., 1985, Ságvári Nyomda. Megjelent 200 példányban! Kiadói műbőr kötés. 2 db Minikönyv.
3085847
19975
460
Books: Hunting
Studinka László: Minden nap vadásznap. A szerző, Studinka László (1918-1981) vadász, vadgazda, vadászati író, erdész, ornitológus. Bp., 1977, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. 3079460
19976
460
Books: Hunting
John Bokk: Vadászélményeim. h.n. é.n. Magnákiadás. Ritka. 168 p. + 30 p fotók Kiadói papírkötésben. Papír védőborítóval
3035800
19977
460
4800
Books: Hunting
Dr. Torday Ervin: Erdőgazdasági alapismeretek. Bp., 1948, szerzői kiadás (Dr. Móricz Miklós-ny.), 268 p.+ XII (fekete-fehér fotók) t. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, minimálisan foltos borítóval. 3081976
19978
460
Books: Hunting
Fekete István: Kittenberger Kálmán élete. Bp., 1974, Móra. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, a borítón és több lapon ázásnyomokkal.
3077854
19979
460
Books: Hunting
Utazások, vadászkalandok. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap, címlap hiányzik, tulajdonosi bejegyzéssel, viseltes állapotban. 3081966
19980
460
Books: Hunting
Széchenyi Zsigmond: Alaszkában vadásztam. Bp., 1963, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, átlátszó nylon védőborítóban.
3085198
19981
460
Books: Hunting
Borsos Béla: Magyar vadász lőportartók. Bp., 1982, Corvina, 90+2 p.+40 t. Kétoldalas színes képtáblákkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói védőborítóban. 3088699
19982
460
Books: Hunting
Bársony István: Erdőn, mezőn. Vadásztörténetek. Vál., szerk. és az utószót írta: Véber Károly. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1962, Móra. Kiadói félvászon-kötés. 3081971
19983
460
Books: Hunting
Róna István: Híres vadászkalandok. Bp., 1963, Gondolat. Második, javított kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
3080672
19984
460
Books: Hunting
Wiele, Hermann: Für Hagenbeck im Himalaja und den Urwäldern Indiens. Dreißig Jahre Forscher und Jäger. Mit über 100 Originalaufnahmen des Verfassers sowie 3 Landkerten. Dresden, 1925, Deutsche Buchwerkstätten, 1 (címkép, fekete-fehér fotó) t. + 346+2 p.+39 (kétoldalas fekete-fehér fotók) t. + 3 (térképek, közte 1 kétlapos) t. Rendkívül gazdag fekete-fehér fotóanyaggal, szövegközti rajzokkal illusz... Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF