Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 47

Bús János-Szabó Péter: Béke poraikra... I-III. kötet. Dokumentum-emlékkönyv a II. világháborúban a keleti hadműveletek során /a történelmi Magyarország területén/ nyugati hadműveleti területén elesett és nyugati hadifogságban meghalt magyar katonákról és munkaszolgálatosokról, Bp., 1999-2013, Varietas 93 Kft. - Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.  Az I. kötet Szabó Péter, a II. kötet Bús János és Szabó Péter által DEDIKÁLT példány.
19535.

Bús János-Szabó Péter: Béke poraikra... I-III. kötet. Dokumentum-emlékkönyv a II. világháborúban a keleti hadműveletek során /a történelmi Magyarország területén/ nyugati hadműveleti területén elesett és nyugati hadifogságban meghalt magyar katonákról és munkaszolgálatosokról, Bp., 1999-2013, Varietas '93 Kft. - Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. Az I. kötet Szabó Péter, a II. kötet Bús János és Szabó Péter által DEDIKÁLT példány.

Rufpreis:
28 000 HUF
74,27
80,00
A magyar huszár. A magyar lovaskatona ezer évének története. Nagybányai vitéz Horthy István ny. áll. lovassági tábornok előszavával. Írták: Szakonyi Lajos, Markó Árpád, Ajtay Endre, Péczely László, Doromby József, Rudnyánszky Ferenc, László József, Erdélyi Gyula, Rédvay István. Szerk. Ajtay Endre, Péczely László, Reé László. Bp., 1936, Reé László, (Merkantil-ny)., 8+ 17-347 p. + 4 t. +22 (arcképcsarnok)+41 (életrajzok)+62(arcképcsarnok)+143(életrajzok) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, térképekkel, kihajtható mellékletekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, címlap nélkül, első lapon ragasztással
19536.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,26
14,29
14
Veress D. Csaba: Magyarország hadikrónikája 1944-1945. 1-2. köt. 1.: A kárpáti harcoktól a Dunántúl elleni szovjet támadásig (1944. augusztus 25. - 1944. november 6.) 2.: A Dunántúl elleni szovjet támadástól a német Birodalmi Védőállás áttöréséig (1944. november 7. - 1945. április 13.) Bp., 2002-2003, Történelmi Hagyományőrző és Hadisírgondozó Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19537.

Rufpreis:
12 000 HUF
31,83
34,29
Harvey J. S. Withers: Kardok és szablyák képes enciklopédiája. Legendás szúró- és vágófegyverek a világ minden tájáról. Bp., 2010, Kossuth. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19538.

Rufpreis:
9 000 HUF
23,87
25,71
19539.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,26
14,29
Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. (DEDIKÁLT). Bp., 1983, Zrínyi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Bona Gábor (1948- ) hadtörténész, szakíró, a Hadtörténeti Intézet és Múzeum igazgatója által DEDIKÁLT példány (Dr. Szele Lajosnak).
19540.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,43
8,00
13
Ságvári György - Somogyi Győző: Nagy huszárkönyv. Bp., 1999, Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19541.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,26
14,29
Reiner Róbert: A Fegyver- és Gázkészülékgyár története. Belső használatra. (Kézirat gyanánt). Bp., 1983, FÉG Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 200 példányban.
19542.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,73
13,71
Nagy Endre: Tábori levelek. Bp., 1915. Singer. 192p. Korabeli vászonkötésben
19543.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,26
14,29
Andrew Flach - Peter Field Peck: The United States Marine Corps Workout. Revised Edition. New York, 1999, MJF Books. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19544.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,55
10,29
19545.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
19546.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF