Bús János-Szabó Péter: Béke poraikra... I-III. kötet. Dokumentum-emlékkönyv a II. világháborúban a keleti hadműveletek során /a történelmi Magyarország területén/ nyugati hadműveleti területén elesett és nyugati hadifogságban meghalt magyar katonákról és munkaszolgálatosokról, Bp., 1999-2013, Varietas '93 Kft. - Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. Az I. kötet Szabó Péter, a II....
A magyar huszár. A magyar lovaskatona ezer évének története. Nagybányai vitéz Horthy István ny. áll. lovassági tábornok előszavával. Írták: Szakonyi Lajos, Markó Árpád, Ajtay Endre, Péczely László, Doromby József, Rudnyánszky Ferenc, László József, Erdélyi Gyula, Rédvay István. Szerk. Ajtay Endre, Péczely László, Reé László. Bp., 1936, Reé László, (Merkantil-ny)., 8+ 17-347 p. + 4 t. +22 (arcképcs...
Veress D. Csaba: Magyarország hadikrónikája 1944-1945. 1-2. köt. 1.: A kárpáti harcoktól a Dunántúl elleni szovjet támadásig (1944. augusztus 25. - 1944. november 6.) 2.: A Dunántúl elleni szovjet támadástól a német Birodalmi Védőállás áttöréséig (1944. november 7. - 1945. április 13.) Bp., 2002-2003, Történelmi Hagyományőrző és Hadisírgondozó Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban...
Harvey J. S. Withers: Kardok és szablyák képes enciklopédiája. Legendás szúró- és vágófegyverek a világ minden tájáról. Bp., 2010, Kossuth. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Csikányi Tamás: Honvédtüzérség az 1848-49-es szabadságharcban. Segédkönyvek a hadtörténet tanulmányozásához II. Bp., 2000, Tinta, 189+1 p.+2 (kihajtható kétoldalas, színes tábla) t. Kiadói papírkötés.
Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. (DEDIKÁLT). Bp., 1983, Zrínyi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Bona Gábor (1948- ) hadtörténész, szakíró, a Hadtörténeti Intézet és Múzeum igazgatója által DEDIKÁLT példány (Dr. Szele Lajosnak).
Ságvári György - Somogyi Győző: Nagy huszárkönyv. Bp., 1999, Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Reiner Róbert: A Fegyver- és Gázkészülékgyár története. Belső használatra. (Kézirat gyanánt). Bp., 1983, FÉG Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 200 példányban.
Andrew Flach - Peter Field Peck: The United States Marine Corps Workout. Revised Edition. New York, 1999, MJF Books. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Delbrück, Hans: Geschichte der Kriegskunst im Rahmen der politischen Geschichte. Dritter Teil: Das Mittelalter. Berlin, 1907, Georg Stilke. Első kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.
Delbrück, Hans: Geschichte der Kriegskunst im Rahmen der politischen Geschichte. Erster Teil: Das Altertum. Berlin, 1908, Georg Stilke. 2., újonnan átdolgozott és kiegészített kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, előzéklap és címlap kissé foltos.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.