3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Delbrück, Hans: Geschichte der Kriegskunst im Rahmen der politischen Geschichte. Erster Teil: Das Altertum. Berlin, 1908, Georg Stilke. 2., újonnan átdolgozott és kiegészített kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, előzéklap és címlap kissé foltos.