20011.
460. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
Reichenhaller Kálmán Kémia és mineralógia I. Bp., 1913, Pallas, IV+107 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, és bejegyzésekkel.