https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 191

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bátorfi Lajos: Adatok Zalamegye történetéhez I. köt. II-III.,IV (hiányos),V-VI. füzet +II-IV. köt. Szerk. s kiadja - - a Zalai Közlöny szerkesztője. Nagy-Kanizsán, 1876-1877., Wajdits József, 2+67-224+231-382+2 p.; 381+3 p.;384+3 p.381+3 p. Korabeli aranyozott gerincű, dombornyomásos egészvászon-kötések, márványozott lapélekkel, kopott borítókkal, az I. kötet hiányos az I. kötet I. füzete hiányzik (1-62 p.), és a IV. füzete hiányos (225-230 p.), a tartalomjegyzékekben és néhány lapon bejelölésekkel, aláhúzásokkal, névbejegyzésekkel.
19000.

Bátorfi Lajos: Adatok Zalamegye történetéhez I. köt. II-III.,IV (hiányos),V-VI. füzet +II-IV. köt. Szerk. s kiadja - - a "Zalai Közlöny" szerkesztője. Nagy-Kanizsán, 1876-1877., Wajdits József, 2+67-224+231-382+2 p.; 381+3 p.;384+3 p.381+3 p. Korabeli aranyozott gerincű, dombornyomásos egészvászon-kötések, márványozott lapélekkel, kopott borítókkal, az I. kötet hiányos az I. kötet I. füzete hiányzik (1-62 p.), és a IV. füzete hiányos (225-230 p.), a tartalomjegyzékekben és néhány lapon bejelölésekkel, aláhúzásokkal, névbejegyzésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
132,63
EUR
,
142,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Ossendowski, [Ferdynand Antoni] (1876-1945): A szahara lelke. (The breath of the desert.) Utazás Algérián és Tuniszon keresztül. Fordította: Dr. Balassa József. Modern Utazók Felfedezők Könyvtára. (Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára.) Bp.,[1929], Franklin-Társulat, 232+8 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, apró kopásnyomokkal.
19001.

Ossendowski, [Ferdynand Antoni] (1876-1945): A szahara lelke. (The breath of the desert.) Utazás Algérián és Tuniszon keresztül. Fordította: Dr. Balassa József. Modern Utazók Felfedezők Könyvtára. (Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára.) Bp.,[1929], Franklin-Társulat, 232+8 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, apró kopásnyomokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
30 000 HUF
79,58
EUR
,
85,71
USD
Zahl der Gebote:
13
Robertson, (William) Vilhelm -- amerikai históriája. Fordíttatott Tanárki János által. Második kötet. Pesten, 1809. Patzko Ferentz Jósef. VI+792 p. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, névbélyegzéssel és névbejegyzésekkel, kissé foltos lapokkal, egy lapon szakadással, a 2 térkép hiányzik!
19002.

Robertson, (William) Vilhelm -- amerikai históriája. Fordíttatott Tanárki János által. Második kötet. Pesten, 1809. Patzko Ferentz Jósef. VI+792 p. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, névbélyegzéssel és névbejegyzésekkel, kissé foltos lapokkal, egy lapon szakadással, a 2 térkép hiányzik!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
15,92
EUR
,
17,14
USD
Zahl der Gebote:
5
Julius Jung: Zur Geschichte der Pässe Siebenbürgens. Innsbruck, 1892, Verlag der Wagnerschen Universitätss-Buchhandlung, 31 p. Német nyelven. Az elülső borítón: Szerzőtől bejegyzéssel. Átkötött félvászon-kötés, bekötött borítókkal, 3 kijáró lappal, néhány bejelöléssel.
19003.

Julius Jung: Zur Geschichte der Pässe Siebenbürgens. Innsbruck, 1892, Verlag der Wagner'schen Universitätss-Buchhandlung, 31 p. Német nyelven. Az elülső borítón: "Szerzőtől" bejegyzéssel. Átkötött félvászon-kötés, bekötött borítókkal, 3 kijáró lappal, néhány bejelöléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,26
EUR
,
14,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Karcsú Antal Arzén: Vácz város története I-IX. köt. [4 kötetben.] hn., [2018], nyn. Az 1880-1888-as kiadás reprint kiadás! Kiadói kartonált papírkötések.
19004.

Karcsú Antal Arzén: Vácz város története I-IX. köt. [4 kötetben.] hn., [2018], nyn. Az 1880-1888-as kiadás reprint kiadás! Kiadói kartonált papírkötések.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
26,53
EUR
,
28,57
USD
Zahl der Gebote:
3
Schweiger-Lerchenfeld, Amand Frhr. v.: Die Donau als Völkerweg, Schiffahrtsstraße und Reiseroute. Bécs-Pest-Lipcse, 1896, A. Hartlebens. Későbbi aranyozott gerincű félvászon kötésben, márványozott lapélekkel.
19005.

Schweiger-Lerchenfeld, Amand Frhr. v.: Die Donau als Völkerweg, Schiffahrtsstraße und Reiseroute. Bécs-Pest-Lipcse, 1896, A. Hartleben's. Későbbi aranyozott gerincű félvászon kötésben, márványozott lapélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
26,53
EUR
,
28,57
USD
Zahl der Gebote:
0
Lopussny Gyula Ágost: A Szent József Intézet múltja és jelene. Visszaállításának százados fordulója emlékéül. Nagyvárad, 1895.,Szt. László-ny., 1 t.+233+3 p. + 1 (kihajtható tábla) t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, a borítón javításnyommal, a borítón egykorú bejegyzéssel egy korábbi diáktól. Ritka!   A nagyváradi Szent József-Intézet, jelenleg: Mihai Eminescu Főgimnázium (Colegiul Na?ional Mihai Eminescu Oradea.)
19006.

Lopussny Gyula Ágost: A Szent József Intézet múltja és jelene. Visszaállításának százados fordulója emlékéül. Nagyvárad, 1895.,Szt. László-ny., 1 t.+233+3 p. + 1 (kihajtható tábla) t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, a borítón javításnyommal, a borítón egykorú bejegyzéssel egy korábbi diáktól. Ritka! A nagyváradi Szent József-Intézet, jelenleg: Mihai Eminescu Főgimnázium (Colegiul Na?ional "Mihai Eminescu" Oradea.)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,22
EUR
,
22,86
USD
Zahl der Gebote:
0
A nagybányai reformált egyház történetre és 1896 évi állapota. Nagybánya, 1902. Molnár MIhály 23p. Kiadói, enyhé sérült papírborítóval
19007.

A nagybányai reformált egyház történetre és 1896 évi állapota. Nagybánya, 1902. Molnár MIhály 23p. Kiadói, enyhé sérült papírborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
15,92
EUR
,
17,14
USD
Zahl der Gebote:
0
Jakabos Ödön: Indiai útinapló. Kőrösi Csoma Sándor nyomában. Gálfalvi György utószavával. Bukarest, 1983, Kriterion. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.   + Benne Jakabos Ödön (1940-1979) Kőrösi Csoma Sándor sírjánál készült fotójával, a hátoldalán Jakabos Ödön ajándékozási soraival Kútvölgyi Mihály (1944-?) fotóművész részére, 9x14 cm.   Jakabos Ödön (1940-1979) erdélyi magyar író, utazó.
19008.

Jakabos Ödön: Indiai útinapló. Kőrösi Csoma Sándor nyomában. Gálfalvi György utószavával. Bukarest, 1983, Kriterion. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. + Benne Jakabos Ödön (1940-1979) Kőrösi Csoma Sándor sírjánál készült fotójával, a hátoldalán Jakabos Ödön ajándékozási soraival Kútvölgyi Mihály (1944-?) fotóművész részére, 9x14 cm. Jakabos Ödön (1940-1979) erdélyi magyar író, utazó.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
26,53
EUR
,
28,57
USD
Zahl der Gebote:
1
Gróf Széchenyi István keleti utazásai. Szekfű Gyula előszavával. Franklin Társulat, sérült kiadói papírkötés sérült kiadói papír védőborítóval.
19009.

Gróf Széchenyi István keleti utazásai. Szekfű Gyula előszavával. Franklin Társulat, sérült kiadói papírkötés sérült kiadói papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,57
EUR
,
20,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Esztergom műemlékei. 1. rész: Múzeumok, kincstár, könyvtár. Ortutay Gyula előszavával. Összeáll.: Genthon István. Magyarország Műemléki Topográfiája I. kötet. 1. rész. (Unicus!) Bp., 1948, Műemlékek Országos Bizottsága (Egyetemi Nyomda), VII+(1)+387+(5) p. Gazdag szövegközi és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopott gerinccel, részben kissé fakó borítóval, egyébként jó állapotban. Ritka!
19010.

Esztergom műemlékei. 1. rész: Múzeumok, kincstár, könyvtár. Ortutay Gyula előszavával. Összeáll.: Genthon István. Magyarország Műemléki Topográfiája I. kötet. 1. rész. (Unicus!) Bp., 1948, Műemlékek Országos Bizottsága (Egyetemi Nyomda), VII+(1)+387+(5) p. Gazdag szövegközi és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopott gerinccel, részben kissé fakó borítóval, egyébként jó állapotban. Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,22
EUR
,
22,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Laczkó István: Borsod-Abaúj-Zemplén megye szőlőtermelésének monográfiája. (Miskolc, 1964, Borsod megyei Nyomdaipari Vállalat), 80 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón apró foltokkal. Megjelent 1200 példányban.
19011.

Dr. Laczkó István: Borsod-Abaúj-Zemplén megye szőlőtermelésének monográfiája. (Miskolc, 1964, Borsod megyei Nyomdaipari Vállalat), 80 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón apró foltokkal. Megjelent 1200 példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 400 HUF
9,02
EUR
,
9,71
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse