Kiss Elemér (szerk.): Alsódunántul mezőgazdasága és az Alsódunántúli Mezőgazdasági Kamara területéhez tartozó Baranya-, Somogy-, Tolna-, Zalavármegyék és Pécs TH. város mezőgazdasági cím- és névjegyzéke 1-3. kötet. Kaposvár, 1935. Szerzői. 336 + 644+388p. Kiadói papírborítóval
Fekete Árpád - Józsa András - Szőke András - Zepeczaner Jenő: Szováta 1587-1989., Haáz Rezső Kulturális Egyesület Múzeumi Füzetek 15. Székelyudvarhely, 1998., Haáz Rezső Kulturális Egyesület. Fekete - fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
A. R. Hope Moncrieff: Bonnie Scotland. Painted by Sutton Palmer Described by - -. London, 1912, Black London, XI+255 p.+74 (feliratozott hártyapapírral védett színes egészoldalas képtáblák Skóciáról) t. Angol nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott felső lapélekkel, apró kopásnyomokkal, benne 1914-es ajándékozási sorokkal, jó állapotban.
Karl Baedeker: Paris und Umgebung. Handbuch für Reisende. Lipcse, 1931, Karl Baedeker, 490+54 p. 20. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, Haranghy Jenőék könyve ex librissel és Haranghy Jenő festőművész névbejegyzésével és 1937-es datálással, számos kihajtható térképpel és alaprajzzal. Párizs útikönyv német nyelven. Jó állapotban. A tételhez tartozik egy az 1937-es világkiállítás nevével feliratozott párizsi metro vonalhálózat térkép /
Paris tourist guide in German language, in good condition, with ex libris of famous Hungarian painter Jenő Haranghy and his name written in the book.
Bedy Vince.A győri székeskáptalan törénete. Győr, 1939. Győregyházmegyei Alap Nyomdája. 564p. Győregyházmegye mulotjából III. szám.Bedy Vince győri nagyprépost helytörténeti munkája Kiadói papírkötésben borító kissé elvált a ragasztásnál.
Marczinkó Ferenc: Bertrandon de la Brocquiére utazása Magyarországon át művelődéstörténeti szempontból
(Művelődéstörténelmi Értekezések 34.) Bp., 1909. Löblovitz Zsigmond. IV, 2 sztl. lev. 61 p. Korabeli papírkötésben, az eredeti borító felhasználásával
Bedy Vince.Győr katolikus vallásos életének multja.Győr, 1939. Győregyházmegyei Alap Nyomdája. IV + 188 p. + 30 t. (fotóanyag). Egyetlen kiadás.Bedy Vince győri nagyprépost helytörténeti munkája Kiadói papírkötésben
[Révhelyi Elemér]: A tatai piarista rendház és múzeuma. A Tatai Piarista Öregdiákok Szövetsége kiadványai 1. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 58+2 p.+XXXI t. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
Orbán Balázs: A Székelyföld. Válogatás. Szerk.: Katona Tamás. Kósa László utószavával. A könyvet sajtó alá rendező Péterfy László által DEDIKÁLT példány! Pro Memoria. Bp., 1982, Európa. Kiadói papírkötés.
Breznay Imre: Eger multjából. I. kötet. Előszóval ellátta: Szmrecsányi Miklós. Eger, 1926, Egri Nyomda Rt., Átkötött egészvászon-kötésben, néhány kissé sérült lappal, ex librissel.