19023.
460. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
Breznay Imre: Eger multjából. I. kötet. Előszóval ellátta: Szmrecsányi Miklós. Eger, 1926, Egri Nyomda Rt., Átkötött egészvászon-kötésben, néhány kissé sérült lappal, ex librissel.