19010.
460. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Esztergom műemlékei. 1. rész: Múzeumok, kincstár, könyvtár. Ortutay Gyula előszavával. Összeáll.: Genthon István. Magyarország Műemléki Topográfiája I. kötet. 1. rész. (Unicus!) Bp., 1948, Műemlékek Országos Bizottsága (Egyetemi Nyomda), VII+(1)+387+(5) p. Gazdag szövegközi és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopott gerinccel, részben kissé fakó borítóval, egyébként jó állapotban. Ritka!