Bücher: Technik Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2787994
20164
460
Books: Technics
3023837
20165
460
Books: Technics
Bragg, Lawrence: Az elektromosság diadalútja. Ford.: Bencze László. Bp., Dante. 2. kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kiadói hiányos, sérült papír védőborítóban.
2899929
20166
460
Books: Technics
Dr. Vörös Imre: Géprajz. Bp.,1963, Tankönyvkiadó. Nyolcadik, átdolgozott kiadás. Kiadói kissé kopottas kartonált papírkötés.
2727093
20167
460
Books: Technics
Hans-Rüdiger Etzold: Így csináld! Fiat Bravo/Brava - Ápolás, karbantartás, javítás, autóvillamosság. Bp., (1995), SIMÜFO. Számos fekete-fehér ábrával. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF