1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Bragg, Lawrence: Az elektromosság diadalútja. Ford.: Bencze László. Bp., Dante. 2. kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kiadói hiányos, sérült papír védőborítóban.