2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
IV. Karszthidrológiai Konferencia tárgyalási anyaga. Tatabánya, 1963, Bányászati Kutató Intézet, 3 sztl. lev.+XI+(1)+361 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas ábrákkal, táblázatokkal. Félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, a tartalomjegyzékből egy lap hiányzik.