13541.
460. Gelaufene Fernauktion
Foto
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Kútvölgyi Mihály (1944-2023): A mozdulat, Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása, fotó kartonon, a hátoldalán feliratozva, a művész pecsétjével jelzett, a sarkain sérülésekkel, 38x27 cm