13643. 460. Gelaufene Fernauktion Foto
6 000 HUF
0 HUF
cca 1896 Fiume látképe (Fiume v. Terasatto), keményhátú fotó, Stengel & Co, kiadása. Kissé kopott, karton szélén apró sérüléssel, 10,5x16,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : szr