Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 54
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3068289
10835
460
Ex libris - small-graphics
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris Horváth Viktor. Rézkarc, merített papír, jelzett, 12x10 cm 3068285
10836
460
Ex libris - small-graphics
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris Cristoforo Colombo. Rézkarc, merített papír, jelzett, 9x11,5 cm 3085227
10837
460
Ex libris - small-graphics
M. Makkai Piroska (1910-1998): 3 db jelzés nélküli fametszet, 10x6,5 cm és 13x12 cm közötti méretben 3084524
10838
460
Ex libris - small-graphics
Fery Antal 40 ex libris. 1962, Kisgrafikabarátok Köre Kiadványa. Kiadói papírtokban, jó állapotban. 3084519
10839
460
Ex libris - small-graphics
A. Zanverdiani: Ex libris M. A. Ortiz, fametszet, papír, jelzés nélkül, 15×11 cm
3084517
10840
460
Ex libris - small-graphics
Georg Schwenk (?-?): Ex libris Dr. Paul Rössler, klisé, papír, jelzett, 12×8 cm 3084483
10841
460
Ex libris - small-graphics
Wernaers jelzéssel: Ex libris Lucien Noel, klisé, papír, jelzett, 12×8 cm
3084478
10842
460
Ex libris - small-graphics
O. Kiks jelzéssel: Ex libris Vilis Sakals, klisé, papír, jelzés nélkül, 9×7 cm
3084452
10843
460
Ex libris - small-graphics
Miha Maleš (1903-1987): Ex libris Igor Stravinsky, klisé, papír, jelzett, 12×9,5 cm
3084444
10844
460
Ex libris - small-graphics
Cyril Bouda (1901-1984): Ex libris Ant. Horák, klisé, papír, jelzés nélkül, 10×7,5 cm
3084409
10845
460
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Ex libris Sylvia Hechter, linó, papír, jelzett, 15×9 cm 3084398
10846
460
Ex libris - small-graphics
Matilde Ade (?-?): Ex libris Berta Graf, klisé, papír, jelzett, 7,5×8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF