Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 54
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3084390
10847
460
Ex libris - small-graphics
Isabella von Mikolicz (?-?): Ex libris Wilhelm Müller, rézkarc, papír, jelzett, 11,5×7,5 cm 3084383
10848
460
Ex libris - small-graphics
Reinhardt, Fritz (?-?): Ex libris NIco Krauss, klisé, papír, jelzett, 11×10 cm 3084370
10849
460
Ex libris - small-graphics
Jaro Beran (1892-1962): Ex libris Alex Beran, klisé, papír, jelzett, 13×10,5 cm 3084496
10850
460
Ex libris - small-graphics
Lóda Novák (?-?): Ex libris Karel Jaroslav Obrátil, fametszet, papír, jelzett, 10,5×7,5 cm
3084504
10851
460
Ex libris - small-graphics
Gerda Kriege (?-?): Ex libris Kettlitz, klisé, papír, jelzett, 11×10 cm
3084507
10852
460
Ex libris - small-graphics
Alexander Schindler (?-?): Ex libris Carl Barthel, klisé, papír, jelzett, 9×6 cm 3078801
10853
460
3400
Ex libris - small-graphics
6 db erotikus ex libris klf 3078802
10854
460
Ex libris - small-graphics
6 db halmozott grafika: ex libris, bélyeg, alkalmi bélyegzés azonos témában. közötte sport, művészet, stb
3078803
10855
460
Ex libris - small-graphics
Műkincsek Seuso kincs 4 db halmozott grafika: ex libris, bélyeg, alkalmi bélyegzés azonos témában
3078804
10856
460
Ex libris - small-graphics
Földtani kincsek 6 db halmozott grafika: , bélyeg, alkalmi bélyegzés azonos témában ex librisekkel
3078805
10857
460
Ex libris - small-graphics
Fejlődés 6 db halmozott grafika: , bélyeg, alkalmi bélyegzés azonos témában ex librisekkel
3078800
10858
460
Ex libris - small-graphics
6 db halmozott grafika: ex libris, bélyeg, alkalmi bélyegzés azonos témában. közötte helytörténet, történelem, erotika, stb
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF