Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 600
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3043135
10110
460
Jean Barillon (1913-1996): Vízparti napfényes táj. Akvarell, tus, papír, jelzett, 60x50 cm
2803807
10111
460
Benedek Attila (:): Erdő. Olaj, farost, dekoratív keretben. Jelzett, 49x30 cm
2950088
10112
460
Aknay János (1949-): Angyal. Computer print, merített papír, jelzett, számozott: 10(?)/200. Kartonra kasírozva. 12x6,5 cm
3081239
10113
460
Boleradszky Benő (1885-1957): Macskák. Olaj, vászon, sérült. 60x80 cm 3080062
10114
460
Buday György (1907-1990): Mese (a tóba vizelő huszár), fametszet, papír, jelzett, számozott (9/50), paszpartuban, 12×10 cm 3085220
10115
460
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Pingvin ping pong. Ofszet nyomat, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé foltos, 19×14,5 cm
3084939
10116
460
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb felületi sérüléssel, rézkarc ép, 14,5x20 cm
3084918
10117
460
B. Hajdú László (1926-1998): Fekvő női akt. Kréta, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Lapszéli apró szakadással. 21×30 cm
3081159
10118
460
6500
Banga Ferenc (1947-): Babits III. (Babits mappából). Linómetszet, papír, jelzett, számozott (46/96). 12,5x14 cm
3080895
10119
460
15000
Barcsay Jenő (1900-1988): Női aktok. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (37/100). Paszpartuban, 32×49 cm 3080175
10120
460
Bényi László (1909-2004): Portré (fiatalkori önarckép?). Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Kissé sérült, Dekoratív fakeretben. 32x23 cm 3080101
10121
460
Bánszki Tamás (1892-1971): Tél az Olajütőn (?), 1932. Akvatinta, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 17,5×19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF