Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 600
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3084940
10122
460
3800
Boldizsár István (1897-1984): Balatoni részlet vitorlásokkal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 17x29 cm
2704768
10123
460
Bod László (1920-2001): Ülő női akt, 1966. Filctoll, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán hagyatéki bélyegzővel. 34x27 cm. Paszpartuban. 2732582
10124
460
Bordás Ferenc (1911-1982): Kerekes kút. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, 30x39 cm 3088532
10125
460
Banksy: Police . Ofszet, - lito papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking" szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal. Számozott: 100/150. Képméret: 55x37 cm. Lapméret: 50x70 cm, Üvegezett fakeretben./ Numbered, marked, framed 55x37 cm. 2763264
10126
460
19000
3029077
10127
460
Bujdosó Alpár (1935-2021): Kitöltésre váró rovat.... Szitanyomat, papír, jelzett, 42x57 cm
2990510
10128
460
26000
Olle Baertling (1911-1981): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, 20x14 cm
3078812
10129
460
Beda László (1956-2012) A Remete kápolna. Olaj, farost, jelzett, keretben 16x20 cm 3088555
10130
460
80000
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Interieur. Olaj, vászon, jelezve jobbra középen. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×80 cm
3088475
10131
460
Bertalan Rózsa (1900-1987): Vízparti táj. Pasztell, papír, jelzés nélkül, 19x23 cm 2953641
10133
460
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Akvarell, karton. Jelzett. 30x24,5 cm
2967002
10134
460
24000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF