Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 600
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2888751
10220
460
3800
Stefan Grecu (?-?): Tájkép. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 21,5x24 cm
3048535
10221
460
Gubis Mihály (1948-2006): Éjszakai pillangó, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat próba 2 jelzéssel. 64×87,5 cm. Gyűjtői ritkaság!
2644257
10222
460
90000
2543574
10223
460
34000
3026455
10224
460
2560169
10225
460
Gy.Vad Erzsébet (1925-2012): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, 70x50 cm
3048760
10226
460
Gelencsér János (1960-): Egy járókelő. Ceruza, fedőfehér, karton. Jelezve jobbra középen lent. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 67x47 cm 3047702
10227
460
Gulás Zsuzsa (1927-2008): Fehér éjszakák (Dosztojevszkij). Vegyes technika, papír, jelzett. 33×29,5 cm cm
3047778
10228
460
Gulás Zsuzsa (1927-2008): Nyári varázslat. Vegyes technika, papír, jelzett. 50×20 cm
3034410
10229
460
Dukai Zsófia (?-): Felhős táj (cím nélkül). Tűzzománc, fémlemez, jelzett a hátoldalán, 5x10 cm
2849908
10230
460
48000
2540646
10231
460
Hubay Miklós (1922 - ): Virágcsendélet. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. Jelzett. 47x33cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF