Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 600

10012.

Rufpreis:
180 000 HUF
477,45
514,29
10013.

Rufpreis:
80 000 HUF
212,20
228,57
10015.

Rufpreis:
48 000 HUF
127,32
137,14
Telepy Károly (1828-1906): Hegyvidéki táj. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 9x15,5 cm / pencil on paper, signed, framed.
10016.

Rufpreis:
44 000 HUF
116,71
125,71
10017.

Rufpreis:
22 000 HUF
58,36
62,86
10018.

Rufpreis:
42 000 HUF
111,41
120,00
10019.

Rufpreis:
260 000 HUF
689,66
742,86
Bartha László (1908-1998): Római külváros, este, 1937. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 27x34,5 cm.
10020.

Rufpreis:
130 000 HUF
344,83
371,43
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Reveláció, 1987. Tus, nyomat, kollázs, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett keretben, üveg bal alsó sarokban repedt. 20x29 cm
10021.

Rufpreis:
120 000 HUF
318,30
342,86
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Fényköd II. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalon autográf felirattal. Kiállítva: Máriási Masznyik Iván, Kozmikus léptékben, Műcsarnok, Bp., 2019 (katalógus nélkül). Apró felületi kopásnyomokkal (korábbi keretezésből fakadóan). Fakeretben, 80×65 cm
10022.

Rufpreis:
48 000 HUF
127,32
137,14
Vasarely, Victor (1908-1997): Zebrák. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott (36/90), üvegezett keretben, 48x48 cm / Vasarely, Victor (1908-1997): Zebras. Screenprint on paper, sigbned on the print with printed signature, numbered (36/90), framed, 48×48 cm
10023.

Rufpreis:
50 000 HUF
132,63
142,86
10024.

Rufpreis:
28 000 HUF
74,27
80,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF