Szurcsik József (1959-): "Gondolatelszívó", 1991. Litográfia, papír. Jelzett. Művészpéldány EA VII/XV számozással. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 60,5x81 cm./ Litograph on paper, signed, artist's proof EA VII/XV.
Mizser Pál (1941-2021): Zöld mezőben, 1970-es évek. Plextol, farost, jelzett a hátoldalán, proveniencia: a művész hagyatéka. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45x34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed
Ács Ferenc (1876-1949): Erdélyi vízpart. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 36x50 cm. Fakeretben. / Oil on board. Signed lower right. 36x50 cm. Framed.
Bene József (1903-1986): Vízhordó erdélyi nő. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 55x41 cm/ watercolour on paper, signed, framed
Misch Ádám (1935-1995: Sötét forma és virágok (Dunkle Form u. Blumen), 1973 körül. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/10), 32x45 cm. Mindössze 10 példányban készült gyűjtői ritkaság!
Lux Antal (1935-): Szerenád egy vízcsapnál, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70). 44,5x48 cm. Párdarabja kiállítva: Pop art a 70-es években Magyarországon, Szentendrei Régi Művésztelep és Galéria, 2013. Magyarországon nagyon ritka, gyűjtői darab, mivel a művész Nyugat-Németországban alkotta! / Antal Lux (1935-): Serenade, 1970. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70). 44,5x48 cm cm. Very rare work from the classic period of pop art!
Batári László (1920-1997): Fekete a Tisza Kécskénél, 1996. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és további címkékkel, raglapokkal. Fakeretben. 142x200 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Oil on canvas, signed lower right, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE