Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 600
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2971835
10403
460
32000
Nolipa István Pál (1907-1986): Az első deres délelőtt a Gubacsi-téglagyárban (Pesterzsébet), 1953. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 35x50 cm
3085187
10404
460
Nyári Lóránt (1928-1982): BÚÉK, 1974. Rézkarc, papír, jelzett, 19×7 cm 3085175
10405
460
Nyári Lóránt (1928-1982): A super sex, 1974. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 24×8,5 cm 3079503
10406
460
3800
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdei út. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 21,5x16 cm 3079049
10407
460
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdörészlet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 30x41 cm 3056053
10408
460
Nyergesi János (1895-1982): Dombos táj, (1910?). Tus, akvarell, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadásokkal, kissé foltos, 21x34 cm.
3055445
10409
460
3800
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Téli táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 28,5x18,5 cm 3049666
10410
460
90000
Nádler István (1938-): Kék-fehér formák (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelezve jobbra lent. Nádler István 77-78 mappából. 34x29 cm. 2569984
10412
460
Németh János (1936-): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/40), 9x27 cm
2581059
10413
460
Németh János (1936-): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 14x17 cm
2834268
10414
460
Németh János (1936-): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 14,5x17,5 cm
3078776
10415
460
Nádor Sándor (1882 - 1926): Tópart. Pasztell, papír, üvegezett, dekoratív keretben, kissé sérült keret. 25x32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF