Szász Endre (1926-2003): Varázsló. Ceruza, karton, jelezve jobbra lent, középen Szász Endre autográf ajánlási soraival: "Aláírások emlékére, Szász Bandi". 50x70 cm / pencil on board, signed, with autograph dedication
Szada Béla, működött a XX: sz. első felében: Tabáni részlet, háttérben a régi Erzsébet híddal. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Sérült. Fakeretben. 80x60 cm.
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Szürreális hölgy. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 114x79 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Szabó Zoltán, Angyalföldi (1929-2014): 2 db tanulmányrajz aktokkal, alakokkal, lóval egy lapon, 1973. Tus, papír. Mindkettő jelzett. Lapszéli szakadásokkal, sérülésekkel, kissé foltos. (2x) 50x70 cm
Szekeres Emil (1934-2019): Zalai dombok. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 50x70 cm