Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 600
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3068858
10049
460
Antal Irén (1903-1999): Ágas-bogas. Akvarell, pasztell, papír, jelzett, lap széle sérült, 31,5×48 cm
3062787
10050
460
70000
Molnár C. Pál (1894-1981): Újságrajzai és könyillusztrációi, 13 db lap, Ferenczy Galéria kiadása, 1999. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Kiadói karton mappában, hiányos, a kiadott 20 lap helyett 13 lap. Lapméret: 29,5x42 cm.
2722510
10051
460
2971699
10052
460
2734543
10053
460
3200
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Pásztor, rézkarc, papír, jelzett, lap felső széle kissé gyűrődött. 34,5×39,5 cm
2823419
10054
460
4800
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Templomba menet (cím nélkül). Rézkarc, hártyapapír, jelzett, próbanyomat "1 próba" jelzéssel. 20,5×30 cm
2862657
10055
460
60000
2971725
10056
460
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Erdő szélén. Rézkarc, papír, jelzett, lap alján Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával ("Lemez nincs meg"), lap tetején paszpartuzás nyomaival. 31,5×20 cm
2743020
10057
460
3033960
10058
460
50000
Apátfalvi Czene János (1904-1984): Enteriőr festményekkel. Olaj, vászon, kartonon, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60×48 cm
3048401
10059
460
Alirzayev, Oktay (-): Csendélet. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 33x23 cm
2971759
10060
460
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Országúton. Rézkarc, papír, jelzett. számozott (2/30), 25×35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF