Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 600
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3084359
10600
460
Wagner Géza (1879-1939): Strassburg. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett fakeretben, 20,5×16,5 cm
2590824
10601
460
2843686
10602
460
14000
3047773
10603
460
Zala Tibor (1920-2004): Lány arcképe (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, számozott (15/18). Lapszéli apró lyukakkal. 40×37 cm
3048349
10604
460
Zoltán Mária Flóra (1937-): Csendélet. Olaj, farost. Jelezve balra fent. Hátoldalán Artrend és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 45x50 cm 3029288
10605
460
50000
3029273
10606
460
3023123
10607
460
Zala Tibor (1920-2004): Templom Zalaegerszeg? (1960) akvarell, papír
Jelezve jobbra lent: Zala Tibor Zeg. 1960 Keretben. 22x25.2cm
3023124
10608
460
Zala Tibor (1920-2004): Vízimalom 1960 akvarell, papír
Jelezve jobbra lent: Zala Tibor Zeg. 1960 Keretben. 22x25.2cm 2748848
10609
460
3027251
10610
460
Zobor Jenő (1898-1959): Gyerekek. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 80×60 cm
3027254
10611
460
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF