Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 205

10612.

Rufpreis:
120 000 HUF
318,30
342,86
Jelzés nélkül, XX. sz. közepe: Szocreál világ. Olaj, vászon. Sérült. Vakráma nélkül. Összehajtva. 200x246 cm
10613.

Rufpreis:
60 000 HUF
159,15
171,43
Barabás jelzéssel (Barabás Etelka?), 1910-30 körül: Velencei részlet gondolával. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 100x69 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10614.

Rufpreis:
70 000 HUF
185,68
200,00
Jelzés nélkül, feltehetően Réth Alfréd (1884-1966) műve: Idős hölgy képmása. Olaj, karton. Mellékelve Széchenyi Művészeti Központ, a Magyar Nemzeti Galéria Leányvállalata számlájának másolata 1986-ból, Pető Lilla igazságügyi szakértő igazolásával. Hátoldalán Széchenyi Művészeti Központ címkéjével és MNG bélyegzővel. Fakeretben, 42×34,5 cm
10615.

Rufpreis:
46 000 HUF
122,02
131,43
Jelzés nélkül, 1910-30 körül: Velencei részlet. Olaj, karton. Szecessziós, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x35,5 cm.
10616.

Rufpreis:
36 000 HUF
95,49
102,86
Jelzés nélkül. magyar festő, XX. sz. első fele: Önarckép tükörben. Olaj, vászon, javított. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív fakeretben. 60,5×50,5 cm
10617.

Rufpreis:
42 000 HUF
111,41
120,00
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő: Istenes Szent János. Olaj, vászon. Restaurált. Hátoldalán Fr. Isaios Pokorny Pourmhrzigen felirattal. Fakeretben. 53x38 cm
10618.

Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő: Istenes Szent János. Olaj, vászon. Restaurált. Hátoldalán "Fr. Isaios Pokorny Pourmhrzigen" felirattal. Fakeretben. 53x38 cm

Rufpreis:
36 000 HUF
95,49
102,86
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Katona portréja. Olaj, karton, üvegezett fakeretben, hátoldalán londoni művészellátó címkéjével, 18,5×14 cm
10619.

Rufpreis:
20 000 HUF
53,05
57,14
16
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő: Katona tájban, 1941 (feltehetően erdélyi bevonulás idejéből). Ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 24×16 cm
10620.

Rufpreis:
10 000 HUF
26,53
28,57
10621.

Rufpreis:
15 000 HUF
39,79
42,86
10622.

Rufpreis:
16 000 HUF
42,44
45,71
10623.

Rufpreis:
38 000 HUF
100,80
108,57

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF