Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 205
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3026478
10624
460
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül, XX. sz .első fele: Csendélet. Olaj, papír. 18x14 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
3080342
10625
460
42000
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő, XX. sz. első fele: Sétálók. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 41x50,5 cm
3029285
10626
460
15000
Olvashatatlan jelzéssel, japán művész, XX. sz. vége/XXI sz. eleje: Ornamentika (cím nélkül). Olaj, vászon. Hátoldalán jelzett. 33x24 cm
2898198
10627
460
28000
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő, XX. sz. második fele: Napos udvar. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 40x50 cm
2991551
10628
460
Nik Ivanoff jelzéssel: Téli kirándulás. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 80x60 cm 3026464
10629
460
15000
Jelzés nélkül, XIX. sz.: Vitorlás egy Velence közeli lagunában. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 15x22
2965850
10630
460
14000
Közel-keleti szignózott miniatúra (20x10 cm), berakásokkal rendkívül gazdagon díszített üvegezett keretben, szép állapotban, kis sérülésekkel, 37x27 cm 3045268
10631
460
48000
Kiss jelzéssel: Jelenet. Olaj, vászon. Javított, kissé sérült. 80x100 cm
3086399
10632
460
Olvashatatlan jelzéssel, kínai alkotó, feltehetően XX. sz.: Távol-keleti kikötő. Vegyes technika, selyem. Üvegezett fakeretben. 54,5x41 cm
3085381
10633
460
Jelzés nélkül, 1900 körül: Kikötő vitorlásokkal. Akvarell, papír, jelzés nélkül, hátoldalán MNG bírálati címkével, üvegezett fakeretben, 17,5×29 cm
3079071
10634
460
19000
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Lány virágokkal. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x40 cm 3080287
10635
460
15000
Jelzés nélkül, távol-keleti alkotó, XX. sz. második fele: Körforgás. Vegyes technika, parafa. Dekoratív, sérült fakeretben. 49×33,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF