Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 205
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3047090
10636
460
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel (Fitz Gyula?): Dávid, 1991. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 38×28 cm
3047727
10637
460
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Tücsök lakodalom. Vegyes technika, papír: 27x41 cm
3044990
10638
460
19000
2749762
10639
460
3079064
10640
460
3200
Rotter Ágnes (?- ): "Divatlap", összesen kb. 40-50 db grafika és vázlat füzetben, 1940 körül. Ceruza, papír, részben jelzett, lapméret: 17,5x12 cm
3085669
10641
460
Szántó Piroska (1913-1998): Jelmezben. Szitanyomat, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 23×13,5 cm 3085664
10642
460
Szász Endre (1926-2003): Női alak, szitanyomat, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 20×18 cm 3080190
10643
460
Dajka jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, fa. Kissé sérült. 32x12 cm
3081018
10644
460
W. Dahme jelzéssel: Lovasok. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Paszpartuban. 10×13 cm
2938922
10645
460
P. Dhimitri jelzéssel, feltehetően bolgár festő: Hegyvidéki táj. Olaj, farost. 45x61 cm. Fakeretben.
3081774
10646
460
4600
Médi jelzéssel: Rajzmappa, összesen kb. 40 db művel (csendéletek, címerrajz, emberek, vázlatok), 1899-1903-as datálással. Vegyes technika (akvarell, ceruza), papír, lapméret: 34,5x24 cm. Vászonkötésű mappában, foltos borítóval.
2926553
10647
460
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF