10690.
460. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
42,44 EUR, 45,71 USD
E. L. 906 jelzéssel (Ernst Liebermann?): Női alak tájban. Tus, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 36x27 cm.