10689.
460. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Gábor J. jelzéssel (Gábor Jenő?): Portré. Szén, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 34x25 cm