10710.
460. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Granerito jelzéssel: Torreádor. Olaj, farost, jelzett, sérült keretben 27x21 cm