10619.
460. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
16
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Katona portréja. Olaj, karton, üvegezett fakeretben, hátoldalán londoni művészellátó címkéjével, 18,5×14 cm