10635.
460. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
39,79 EUR, 42,86 USD
Jelzés nélkül, távol-keleti alkotó, XX. sz. második fele: Körforgás. Vegyes technika, parafa. Dekoratív, sérült fakeretben. 49×33,5 cm