10723.
460. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Városkép, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 7×10 cm