10626.
460. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
39,79 EUR, 42,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel, japán művész, XX. sz. vége/XXI sz. eleje: Ornamentika (cím nélkül). Olaj, vászon. Hátoldalán jelzett. 33x24 cm