10627.
460. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
74,27 EUR, 80,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő, XX. sz. második fele: Napos udvar. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 40x50 cm